Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom a podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva. Pokračovaním na stránku potvrdzujem, že som držiteľom zbrojnej licencie alebo zbrojného preukazu.
 

Najnovšie pridané zbrane

Náboje NSI 2021


Náboje NSI jeseň 2020

Pokyny k objednávke
Objednávky príjmame na emailovej adrese faktura@centrum.sk do 30. Septembra 2020. Na základe Vašej objednávky, Vám bude vystavená zálohová faktúra. Faktúry budú rozosielané následne s vyznačenou dobou splatnosti.
V objednávke uvádzajte špecifikáciu streliva (gramáž a veľkosť broku) a množstvo. Okrem vašich základných údajov uvádzajte číslo telefónu a číslo zbrojného preukazu / licencie.

Termín a dodanie nábojov
Termín dodania nábojov je jeseň 2020. Náboje budú naskladnené v sídle firmy Brokovnice s.r.o. v Trenčíne. Menšie alebo väčšie množstvá alebo iný rozvoz nábojov Brokovnice s.r.o. nerealizujú.

Dodatky
Zmluvný predajca, alebo zákazník objednávkou a jej zaplatením vyjadruje súhlas s hore uvedenými predajnými podmienkami.

Ponuka v PDF


Vážení zákazníci

Dovoľujem si Vás informovať o blížiacom  sa dovoze brokového streliva Nobel Sport Italia.

Predpokladaný odber streliva bude v piatok 29. 05. 2020

Každého zákazníka budeme vopred informovať telefonicky.

Ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru!


Zdravíme Vás všetkých ! 

       Teplá a sucha jar, ktorá by bola za iných okolností rajom pre strelcov a strelecké súťaže nám dnes v čase COVID-u vyvoláva na tvárach iba smútok a nostalgiu. Bola škoda, že tak krásny čas sa nemohol využiť na strelecké podujatia. Avšak pomaly začína ožívať aj táto športová činnosť a máme veľké šťastie, že strelecký šport sa v prevažnej miere praktizuje na čerstvom vzduchu.
       Ak si niekto chcel zadovážiť zbraň a začať, je najlepší čas. Pripravili sme zopár mimoriadnych ponúk na brokové zbrane!

Broková kozlica Beretta 682 GOLD 1750€  1490€
Broková kozlica Beretta 692 TRAP 2690€ 2490€
Broková kozlica Beretta 692 SPORTING 2790€ 2550€
Broková kozlica Beretta DT 10 Trident 3900€ 3500€
Broková kozlica Beretta 682 GOLD E 2490€ 2250€
Broková kozlica Beretta 682 GOLD ľavá 1890€ 1600€


       Okrem týchto zbrani značky Beretta akcie je platná aj na Perazzi  a všetky dostupné zbrane na predajni. Zľavy sa pohybujú od 5 do 15 %. Akcia je obmedzená  do  15.5. a do vypredania zbraní!


Zdravím Vás priatelia!


       Všetci vieme, čo sa deje v poslednej dobe okolo nás a nebudem sa o tom rozpisovať. Táto informácia sa týka hlavne zákazníkov, ktorí majú u nás objednané a zaplatené náboje. Chcem Vám vysvetliť v akom štádiu dovoz nábojov je.
       Firma Brokovnice je v rovnakej situácii ako sa nachádzate Vy. Náboje máme zaplatené, sú vyrobené a sú na sklade v Taliansku. Navyše sme štátu z predaja odviedli povinných 20 %. Do dnešného dňa sme nemali od výrobcu správu, kedy ich môžeme doviezť. Najprv bol problém s autodopravou, pretože vodiči nechceli ísť do Talianska. Samotná fabrika je zavretá ako všetky výrobné prevádzky v Taliansku. Pretože licencia na dovoz nábojov bola platná do konca marca, jej platnosť vypršala. Pretože v tomto sektore už robíme 10 rokov, tak žiadosť o novú licenciu sme si podali hneď po novom roku. Na jej vybavenie MH SR má 60 dní. Týždenne urgujeme viackrát, ale páni z MH  ani nedvíhajú telefón.
       Posledná správa je , že všetci čakajú na dátum 4.5. 2020, kedy má nastať zvoľnenie prísnych opatrení a dovoz by sa mohol realizovať v 3. alebo 4. týždni mája. Prosím Vás preto o strpenie, lebo sami nevieme ako pokračovať.

       Na základe týchto skúseností, sme na vážkach, či budeme v budúcich rokoch ešte pokračovať s dovozom nábojov. Náboje sme aj tento rok ponúkli za výnimočné a bezkonkurenčné ceny, pretože zastávame názor, že ak chceme predať brokovnicu, musíme zákazníkom poskytnúť cenovo dostupné strelivo. Ale strelecký šport sa dostal do situácie, že bežné náboje typu T2 sa budú predávať v budúcnosti za cenu 65-70 euro. A tak sa zo streleckého športu stane zábavka pre zopár vyvolených a bohatých.

Prosím Vás ešte o trpezlivosť a pevné nervy!Pozdravujeme všetkých klientov, športových strelcov a priateľov poľovníkov a želáme im v novom roku presnú mušku, veľa športových úspechov a poľovných zážitkov!!!

 

       Rok sme začali ponukou na  náboje, ktorou chceme priblížiť hlavne našim klientom kvalitne a cenovo dostupné strelivo.  Obchod so strelivom je kompletne prehnitý, výrobcovia predávajú strelivo tak draho, že nákupne ceny neumožňujú dovozcom strelivo šíriť do obchodov a samému dovozcovi na celom obchode ostáva marža , ktorá je častokrát nižšia ako 2 % z objemu.  O nejakej distribúcii nemôže byť ani reči.

       Z tohto dôvodu už tretí rok sa snažíme našim klientom poskytnúť kvalitné strelivo za ceny, ktoré aspoň trochu korešpondujú s ekonomikou Slovenska.

       Ponuka je predovšetkým určená našim klientom, ostatných zákazníkov uspokojíme podľa dostupnosti streliva.

       Napriek tomu, že  naša ponuka je výhodná pre strelcov, dostávame každý deň ponuky typu : „Strelivo je za 45 euro/kartón,  ale ja ho zoberiem od Vás za 41 euro!“

       Chceme Vás poprosiť , aby ste nám takéto láskavosti nerobili a ušetrili nás blbých rečí. Nemáte dosť sprostostí v televízii, v novinách a politike? Komu sa zdá naša ponuka nepriaznivá, kúpte náboje v inej firme. Vôbec sa nenahneváme.

       Takže, kto má záujem a považuje našu ponuku za priaznivú  pošlite objednávku a o ostatnom budete informovaní.

       Začiatkom februára dostaneme zásielku malokalibroviek  ISSC na šport a lov. Novinky v ponuke budú výrazne zvýhodnené. Na konci februára dostaneme konečne športové kozlice REDOLFI. Pôvodne sme ich mali dostať ešte v decembri, ale dopravná firma zamestnala neskúseného šoféra, ktorý k výrobcovi dorazil s oneskorením a o polnoci vypršalo prepravné povolenie.

       Holt, kvalifikované sily chýbajú v každom sektore a na Slovensku máme len dostatok kuriev, skorumpovaných sudcov a blbých politikov.

       Na poli použitých zbraní sme našli skutočné šperky. V poslednom dovoze je viacero BERETTA DT 10, 682 GOLD E a v excelentnom stave a najde sa aj PERAZZI MX8.  Žiaľ  nepodarilo sa nám ich nafotiť pre nedostatok času.

       Jarnú sezónu podporíme napr.:  BERETTA 692 TRAP , hlaveň 76 cm, pevná pažba 6 mesiacov života, stav dreva a kovových časti bez jedného škrabanca a oderku za cenu 2.690,- euro       Ďalšou zbraňou je BERETTA 692 SPORTING s hlavňou 76 cm, mobilné čoky, vek asi 6 mesiacov, bez oderkov a škrabancov, super stav 2.790,- euro


       Rozdiel v cene je malý, sportingová zbraň by mala byť drahšia, ale závisí od nákupu.

       Zaujímavý kúsok je broková kozlica Salvinelli L1 s dĺžkou hlavní 81 cm v trapovej verzii. Nábojové komory s vŕtaním 18,4 a dĺžka hlavne 81 cm v rukách dobrého strelca spravia zázraky aj na stratených terčoch. Zbraň má výraznú pištoľovú rukoväť. Cena 2.390 euro


       Nezabudli sme aj na SKEET.  Skeetove brokovnice sa predávajú ťažko, základňa je malá, ale ťažko je odmietnuť ponuku na skeetový špeciál PERAZZXI MX 8 , ktorý je čokovaný a vybavený 6 –timi čokmi značky BRILEY. Výrobné číslo zbrane začína trojčíslím 111 xxx, ktoré hovorí o tom, že sa nejedná o žiadnu vykopávku.  Masívna pažba je so zárezom na palec. Je masívna, umožní úpravu na mieru za lacný peniaz . Cena  4.600,- euro. Pri rýchlom jednaní možnosť zľavy.       Posledná zbraň je určená poľovníkom a fajnšmekrom zároveň. V čase keď sa vyrábala tak jej cena bola na úrovni 30.000 euro, teraz je už len na objednávku za cenu od 34.000 euro. Dovoľte aby som Vám predstavil brokovú dvojku Vincenzo Bernardelli V.B. Liscio, v kalibri 12/12, hlavne 71 cm, ejektory, jednospúšť a to hlavné baskula typu Holland&Holland. Zbraň pravdepodobne nikdy nestrieľala, je v super stave, klasická skriňovka, bez otlačkov a škrabancov. Osobne si myslím, že na Slovensku podobná zbraň v tejto kvalite a stave asi nieje, alebo ich bude len zopár. Značku preslávil Ernest Hemingway, ktorý iné brokovnice nepoužíval. Cena je 7.900 euro


       Predstavili sme najlepšie skvosty ,ale to ešte nie je všetko. Zaplnili sme aj sektor lacných brokovníc do ceny 800-900 euro a nových FABARMoch na šport a lov napíšeme neskôr... možno zajtra...

 


Ponuka brokového streliva Nobel Sport Italia pre rok 2020


NOVINKA! T3 NSI Multitarget 24g


PF 2020Mimoriadny výpredaj komisného tovaru a tovaru z predvádzacích akcií

 

       Na základe obmeny a modernizácie tovaru, ktorý poskytujeme predajcom naša spoločnosť zahájila výpredaj  komisného  tovaru.

       Tovar ponúkaný v tomto výpredaji je dostupný iba v kamennej predajni spoločnosti Brokovnice s.r.o. na Štefánikovej ulici , č.62 ,v Trenčíne.

       Ide o tovar , ktorý bol dlhší čas vystavený vo vitrínach predajcov a môže ale nemusí niesť malé známky opotrebenia v zmysle malých oderkov, škrabancov atd. Ide len o veľmi malé estetické závady. V určitých prípadoch – pri predvádzacích modeloch zo strelníc, zbrane boli registrované na preukaze.
       Počet rán vystrieľaných z brokovníc neprevyšuje 250 nábojov, pri guľových zbraniach 25-30 nábojov.

Na všetky  predvádzacie zbrane platí záruka min 2 roky. Počet zbraní je obmedzený. Akcia trvá do vypredania týchto zásob!


 

Opakovacia guľovnica FRANCHI  HORIZON  ANNIVERSARIO
v kal .308W a 30-06 Spring

Taliansky výrobca zbraní FRANCHI zo skupiny Beretta  oslávil 150 rokov svojej aktivity prvým modelom opakovacej guľovnice v kal. 308 W a 30-06 Spring. Prinášame Vám prvé  fotografie  zbrane  a jej technické parametre.

Zbraň svojou cenou  sa zaradila medzi najlacnejšie zbrane na trhu. Taliansky expert na zbrane ju výstižne nazval  „bohatá a krásna medzi chudobnými“

Model  Anniversario je dostupný iba v dvoch kalibroch 308 W a 30-06 Spring. Okrem toho v základnej verzii sa nachádzajú  kalibre 243 W, 270 W a 300 WM.

Záver vyrobený z plného materiálu má tri uzamykacie ozuby a na jeho otvorenie je potrebná  rotácia iba 60 stupňov. Atraktivitu záveru a zbrane zvýrazňuje špirálová úprava záveru.

Spúšť je charakterizovaná ako priama a hlavne regulovateľná s možnosťou nastavenia odporu medzi 800 – 1900 g.

Poistka zbrane je dvojpolohová s možnosťou manipulovať so záverom pri zaistenej zbrani. Náboje sú uložené v nábojov schránke s kapacitou 4 ks.

Hlaveň je z chróm-molybdénovej ocele, kovaná za studena. Dľžka hlavne je 520 mm a pre kaliber 300 WM 620 mm. Je vybavená na konci pol palcovým závitom. Stúpanie je 1:10“ pre kaliber 243W a 270 W, pre ostatné kalibre 1:11“. Samozrejmosťou sa považuje plávajúca hlaveň, ktorá sa podieľa na deklarovanej presnosti do jedného MOA.

Spracovanie pažby vychádza z dobre preštudovaného ergonomického modelu a je  s rybinou charakteristickou a vlastnou Franchi. Drevenná pažba je v úprave podobnej typu x-wood, čo umožňuje jej nasadenie do najťažších podmienok. Odolné voči oderu a vlhkosti s krásou dreva !
Bodka pažby je gelová  Tsa-Adv (Twin Shock Absorber Advanced ) v troch hrúbkach 14,22 a 32 mm.
Zbraň je dodávaná s hrúbkou bodky 22 mm. Tento typ bodky dokáže eliminovať až 50 % spätného rázu. Pažba zbrane je vyrobená u základného modelu z polyméru vystuženého sklennými vláknami.

Celková váha zbrane je 2.990 g u základného modelu a 2.950 g u modelu AnniversarioCena zbrane je : 930,-  euro s DPH
Výhradný importér : Brokovnice s.r.o. ,Štefánikova 62, Trenčín , tel.: 0911 222 944


Taktické brokovnice FABARM na sklade!!!

 

Prinášame vám cenník novo naskladnených zbraní Fabarm!
 
Model zbrane MOC s DPH ITA MOC s DPH SK 2019
MARTIAL  PISTOLA  kal.12, 5 nábojov, 11 palcov 1023€ 997€
SDASS  TACTICAL kal.12, 20palcov MULTI 1009€ 986€
S.A.T. 8 pro TELESCOPIC kal.12, 20 palcov MULTI, brzda 1647€ 1597€
P.S.S.10 PRACTICAL kal.12, 24 palcov, brzda 1877€ 1790€
P.S.S.10 LR kal.12, 25 palcov, čoky 1741€ 1690€
STF 12 SHORT 11“ INITIAL 1123€ 1987€
STF 12 SHORT 11“ 1410€ 1287€
STF 12 COMPACT 11“  INITIAL 1248€ 1198€
STF 12 COMPACT 11“ 1503€ 1487€

Celý cenník vo verzii PDF nájdete TU:
Fabarm STF 12 Professional

 

 

Ďalšie aktuality ->

Oznam

Vážení zákazníci!

Dovoľujeme si oznámiť, že v dňoch od 16.08. do 20.08. bude predajňa zavretá s dôvodu čerpania dovolenky

20.04. NSI náboje - 2021

13.09. NSI náboje - jeseň 2020

22.08. Pridané 2 nové zbrane

15.08. Pridaných 5 nových zbraní

02.08. Pridaných 6 nových zbraní

25.05. Predpokladaný odber streliva bude v piatok 29.05. Každého zákazníka budeme vopred informovať telefonicky.

11.05. Aktualita o akcii na brokové kozlice

29.04. Aktualita o nábojoch a COVID-19

12.03. Pridaných 11 nových zbraní

14.02. Priadných 11 nových zbraní

19.01. Ponuka brokového streliva Nobel Sport Italia pre rok 2020


Brokovnice s.r.o

M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín
Slovensko

+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk

fb.com/brokovnice.sk

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk