SALVINELLI

Sydney 2000 - lovecké

London 2012

Sydney 2000 - športové

Cenník

Galéria

Príslušenstvo


       Brokovnice s.r.o. získalo prestížne obchodné zastúpenie talianskeho výrobcu Armi Salvinelli, ktorý sa špecializuje na výrobu športových kozlíc vyššej triedy, ktoré majú zaplniť medzeru v sortimente športových zbraní.

       Prednosťou zbraní Salvinelli je záver typu BOSS, ktorý je považovaný za špičku medzi závermi používaných pre športové brokovnice, ktoré sú mechanicky viac namáhané v porovnaní s loveckými zbraňami. Problémom záveru BOSS je jeho ekonomický náročná výroba, takže u lacných brokovníc sa s ním nestretneme.
       Firme Salvinelli sa podarilo ako jednej z mála sprístupniť záver BOSS pre športových strelcov a poľovníkov a dostať ho na ekonomicky únosnú úroveň.

       Zbrane Salvinelli sa vyskytujú v dvoch športových líniach. Staršia línia Sydney 2000 naviazala na olympijské hry v Sydney.
Nová línia London 2012, prináša početné vylepšenia a významnú modernizáciu pažby s anatomickou oporou pre palec vodiacej ruky.

       Línia Sydney 2000 sa vyskytuje sa vyskytuje vo  variantách od L1, L2, XL1,XL2, EXL, EXO, EXL cartelle. Jednotlivé varianty sa od seba líšia podielom ručnej práce od najmenej zdobenej varianty L1 až po variantu EXL cartelle s bočnými ručne gravírovanými platňami.

       Osobne sa musím vyjadriť, že po estetickej stránke sa mi páči varianta L2, ktorá je decentná a dá vyniknúť jednoduchej kráse. Mojim favoritom je však varianta EXO, ktorej cena v tejto ručnej rytine je v porovnaní s inými značkami podstatne nižšia.
Na Slovensku bola do 1.7.2012 registrovaná iba jedna športová brokovnica Salvinelli. Verím, že tento dátum je prelomový a so zbraňami Salvinelli sa budete stretávať na strelniciach častejšie.

       Vzhľadom na veľkú snahu výrobcu zahájiť predaj v strednej Európe sa nám podarilo pre rok 2012 vybaviť excelentné cenové zvýhodnenie oproti európskemu trhu. Po naštudovaní cenníka zistíte, že je to neopakovateľná príležitosť zaobstarať si zbraň vyššej triedy.

       Športovú kozlicu Salvinelli Sydney L1 si môžete vyskúšať na strelnici Hubert v Trnovci nad Váhom. Informácie u majiteľa strelnice p.Ing. Jožka Horvátha.

 
 
 
 
 
Oznam

15.09. Opakovacia guľovnica FRANCHI HORIZON ANNIVERSARIO

05.09. AKCIA
Franchi Horizon Anniversary
(Kaliber 308 winchester 30-06) + digitálne zariadenie PARD = 930€ + 729€ = pôvodne 1659€ a teraz 1399€!!!

04.09. prinášame vám zameriavač s nočným videním od firmy PARD

05.08. Pridaný cenník pre celú kolekciu nových Fabarm zbraní

29.07. Máme naskladnené nové FABARM zbrane!


Navštívte naše nové weby
www.ISSC.sk
www.fabarm.sk


Výhradný dovozca: Sabatti, RA Redolfi, Breda, Brenneke, Pretolani, Diotto, Mirage - Clever

Autorizovaný predajca: Blaser, Mauser, Steyr Mannlicher, Zeiss, Grand Power, Wolf Eyes, Steiner, Meopta, Docter, Garmin, Hillman

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk