Predstavovať na našej stránke zbrane Grand Power a ich technické parametre by bolo asi zbytočné. Nechceme nahrádzať v našej ponuke originálne stránky firmy, ktoré sú na vysokej úrovni. Všetky podrobné informácie o technických parametroch zbraní nájdete tu: technické parametre

       Využijeme silu internetu, ktorý poskytuje dostatočné informácie, ale za ktorým sa často stráca  ľudská stránka a informácie sa stávajú často anonymné. Aby sme tento fakt zmenili dovoľte mi, aby som v súvislosti s GRAND POWERom napísal zopár riadkov.

Ing.Jaroslav Kuracina s majstrami sveta  Adamom  Tycom  a Martinom  Kameníčkom

       Naša spoločnosť Brokovnice s.r.o. je hrdá, že môžeme predávať slovenské zbrane od konštruktéra Ing. Jaroslava Kuracinu. Zbrane, ktoré sú viac oceňované v zahraničí ako na Slovensku. Na tento fakt sme si už zvykli a je  charakteristický pre slovenskú spoločnosť. Žiaľ Bohu.

 
       Preto aspoň týmto malým príspevkom splácame dlh slovenskej spoločnosti voči Ing. Jaroslavovi Kuracinovi a jeho firme a malou reflexiou dávame najavo svoj názor.

       Osobne sa teším, že Ing. Jaroslav Kuracina vsadil na kvalitu a svoje kapacity  a nepodľahol nikdy politickému nátlaku a tzv. politickým kamarátstvam. Je to potvrdenie, že aj v dnešnej dobe jasné zásady a zdravá tvrdohlavosť majú šancu na presadenie.


       Teším sa, že osobne mám spoločné s Jarkom Kuracinom krstné meno slovanského pôvodu, že obidvaja vážime okolo 100 kg, že sme obidvaja dostatočne a zdravo tvrdohlaví, že zastávame podobný názor, že zbrane sú hračky pre dospelých mužov a že obidvaja sa snažíme kráčať vlastnou cestou, kde podmienkou k úspechu je tvrdá práca, čestné a korektné jednanie a iné podobné vlastnosti, ktoré sú v našej spoločnosti stále zriedkavejšie.

       Vzhľadom k skutočnosti, že štát ignoruje skutočnosť, že sa na Slovensku vyrábajú kvalitné zbrane, rozhodli sme sa napomôcť predaju zbraní Grand Power akciovými cenami:

 
 
 
 
 
Oznam

31.08. ZATVORENÁ PREDAJŇA

10.07.
pridaných 15 nových zbraní!
7x Fabarm
5x Beretta
2x Marocchi
1x Irys

26.06.
nové Redolfi EOS znovu na sklade

25.06.
prišla veľká zásielka zbraní na predajňu a postupne ich budeme pridávať na web

13.06
pridané mäsiarske nože Victorinox

12.06.
pridaná nová zbraň od Franchi

07.06.
pridaná nová zbraň od Merkelu

06.06.
mimoriadna akcia Blaser R8 s montážou


Navštívte naše nové weby
www.ISSC.sk
www.fabarm.sk


Výhradný dovozca: Sabatti, RA Redolfi, Breda, Brenneke, Pretolani, Diotto, Mirage - Clever

Autorizovaný predajca: Blaser, Mauser, Steyr Mannlicher, Zeiss, Grand Power, Wolf Eyes, Steiner, Meopta, Docter, Garmin, Hillman

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk