Úvodom

Otvorenie bazára zbraní neslúži k tomu, aby sme konkurovali našim veľkopredajcom a obchodníkom so zbraňami, ktorí sú v mnohých prípadoch mojimi dobrými priateľmi. Slúži na zaplnenie sektora, ktorý v predaji zbraní na Slovensku chýba. Tak ako vedľa seba žijú značkový predajcovia áut a autobazáre, tak by som chcel aby bola chápaná naša aktivita. Taktiež našou aktivitou nehodláme nahradiť inzertný server. Táto aktivita bude slúžiť k rozšíreniu streleckého športu medzi široké masy.

Tak ako za čias Zväzarmu, hoci v tom čase boli dostupné iba malokalibrovky. Teraz v čase, keď máme na Slovensku jeden z najlepších (ak nie najlepší) zákon o zbraniach a strelive, je čas si ho vychutnať v plnom rozsahu.

Ak nás strelcov bude viac a ak budú športové zbrane dostupnejšie, zaplníme strelnice. Táto aktivita prinesie ovocie aj našim obchodníkom so zbraňami a strelivom, ktorí zabezpečia našim strelcom kvalitné a hlavne lacné strelivo.

Želám Vám veľa radostí so streleckým športom a dúfam, že na našich stránkach nájdete čo hľadáte.

Po 4-mesačnej práci sa nám podarilo presťahovať predajňu do lepších a modernejších priestorov. S presťahovaním do modernejších priestorov sa nič nemení na orientácii predajni – to znamená hlavné zameranie je stále na použité zbrane na šport a lov. Tento sektor na Slovensku chýbal, cieľom je poskytovať strelcom a poľovníkom zbrane za primerané ceny.

V predajni si našli svoje miesto aj „zbrane od priateľov“. S potešením oznamujeme, že predávame zbrane slovenského konštruktéra Ing. Jaroslav Kuracinu a som pyšný, že som jeho priateľ a ďakujem mu týmto ešte raz za túto možnosť.

Ďaľšou expozíciou sú nože od slovenského nožiara Jožka Mancíra z Nitry, ktorý vyrába nože s takou zanietenosťou, že nemá čas na prezentáciu svojej práce a v slovenských podmienkach je takmer neznámy, pretože nemá čas na internet. Takisto je mojim dobrým priateľom a dúfam, že aj v budúcnosti Vám prinesieme šperky jeho nožiarskej a remeselníckej šikovnosti.

Oznam

5.12.2018.

Dovoz zbraní BERETTA na predajni, nové modely

3.12.2018 Oznamujeme dovoz zbraní na predajňu. Snažíme sa čím skôr popridávať zbrane na stránku.

25.06.
prišla veľká zásielka zbraní na predajňu a postupne ich budeme pridávať na web

13.06
pridané mäsiarske nože Victorinox

12.06.
pridaná nová zbraň od Franchi

07.06.
pridaná nová zbraň od Merkelu

06.06.
mimoriadna akcia Blaser R8 s montážou


Navštívte naše nové weby
www.ISSC.sk
www.fabarm.sk


Výhradný dovozca: Sabatti, RA Redolfi, Breda, Brenneke, Pretolani, Diotto, Mirage - Clever

Autorizovaný predajca: Blaser, Mauser, Steyr Mannlicher, Zeiss, Grand Power, Wolf Eyes, Steiner, Meopta, Docter, Garmin, Hillman

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk