Najnovšie pridané zbrane:

Beretta 692 Trap
Beretta 686 Silver Pigeon
Beretta 686 ONYX (76cm-nov)
Beretta 686 ONYX (71cm-nov)
Anschutz

Trenčiansky pohár a Čachtická puška

      V sobotu 11.10.2014 sa na  Čachtickej strelnici RDA academy, usporiadali preteky podľa pravidiel IPSC  pod názvom Trenčiansky pohár a Čachtická puška. Preteky organizoval strelecky klub SKP Trenčín a boli súčasťou pretekov SADS  1level a puškovej ligy. Súťažilo sa na piatich parkúroch postavených pre pištoľ a piatich pre pušku. Pekné počasie prilákalo zúčastniť sa zaujímavého preteku skoro 90 pretekárov zo Slovenska, Česka a Poľska. Odozva súťažiacich na zaujímavo a náročne  postavené parkúry a celkovú organizáciu preteku, bez zbytočných prieťahov a čakania. Na záver bola ťahákom pre zaregistrovaných pretekárov tombola od puškára Jána Balka.
       Ostatné ceny dodali firmy Brokovnice s.r.o. a Tovochem s.r.o. Trenčín. Lákavú prvú cenu – samonabíjaciu karabínu BARK 9 v ráži 9mm Luger odovzdal osobne konštruktér Ján Balko.  Krásne počasie , výborná strelecká súťaž, skvelá nálada a spokojnosť pretekárov nás potešila a utvrdila , že aj 3.rocnik ŠKP Trenčín bude organizovať na Čachtickej strelnici RDA academy. Ďakujeme sponzorom za hodnotné ceny a pomoc pri organizácii súťaže. Výsledky a galériu si môžete pozrieť TU

Ing. Peter Muller


       Spoločnosť Brokovnice s.r.o. ako výhradný dovozca brokových automatov BREDA oznamuje, že vytvorila BREDA team, ktorý bude používať samonabíjacie zbrane BREDA.
Využívame  túto priležitosť, aby sme oznámili športovým IPSC strelcom, že hľadáme strelcov, ktorý by strieľali samonabíjacimi brokovnica BREDA ECHO T9 Tactical. Uvedení strelci budú mať k dispozícii zbrane a strelivo za sponzorované ceny. Voľné sú ešte 2 miesta!!! Podrobnosti osobne!
 

Priatelia zdravíme vás!

       Aktuality sme už dlho nepriniesli ale o to viac sme pracovali a aj (musím priznať) poľovali .
       Podarilo sa nám dotiahnuť kontrakt s patentovaným výrobcom streleckých okuliarov, ktorý sa špecializuje na výrobu a korekciu očných vád. V spolupráci s očnou ambulanciou a optikou OPTIDA, dokážeme poskytnúť kompletný servis od očného vyšetrenia až po konečnú výrobu očných šošoviek a montáž do okuliarov. Podrobnosti budú napísané v sekcii športové okuliare.
       Naša spoločnosť sa stala partnerom Slovenskej poľovníckej komory a preto sme aj tento rok podporili pretek Pohár Slovenskej poľovníckej komory a Brokovnice.sk.
Rozhodli sme sa tak spraviť aj tento rok , napriek skutočnosti, že sportingový alebo parkúrový strelci sú uzavretá komunita a nie sú našimi klientami. Nevieme si vysvetliť tento fakt a je nám to záhadou.
       Nezávisle od obchodných vzťahov s parkúrovými strelcami sa nám však páči ich nadšenie a zapálenie pre streľbu a preteky, páči sa nám, že sú dobrá partia a že všetci, aj tí najslabší excelentne strieľajú. V prípade záujmu sme pripravený podporiť preteky aj budúcu streleckú sezónu.

       27.septembra 2014 sa na Strelnici Apač v Skalici uskutočnil posledný pretek seriálu Pohár Slovenskej poľovníckej komory a Brokovnice.sk v compak sportingu.
Naša spoločnosť ako partner SPK preteky podporila jednorannou guľovnicou Sabatti SKL 98 DL v sume 1.520 euro a poukazmi v hodnote 150 euro na kúpu poľovných topánok značky DIOTO.


       Ceny boli odovzdané zástupcom spoločnosti dr.Jaroslavom Vidanom jun. Víťazom úprimne gratulujeme! Celkové výsledky prinášame TU. Víťazom tomboly sa stal náš dlhoročný priateľ Ing. Jaroslav Ďurík z Vrútok!

S pozdravom dokdok

Ďalšie aktuality ->

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk