Najnovšie pridané zbrane:

Bajkal IŽ-58
Bajkal IŽ-16
Sauer 200
Sauer 202 Classic
Sauer 303
CZ Uherský Brod ZKK 601Zdravíme Vás priatelia!

       Ďakujeme Vám za došlé objednávky streliva Clever, ktoré je prednostne určené pre tých, ktorý vedia s čím strieľa svetová špička a ktorým rozdiel v cene streliva 0,003 euro nerobí finančné problémy. ☺

       Budeme radi, ak objednávky dokompletizujete do 15.2.2016. Sme radi, že Vám ako firma môžeme ponúknuť kvalitné strelivo za nevídané ceny.
       Vďaka nášmu obchodnému zástupcovi sa nám podarili získať ďalšie zastúpenie, tentoraz na značku Holland&Holland. Tešíme sa tejto skutočnosti, pretože značka a  kvalitné zbrane v tejto triede nám na slovenskom trhu chýbali.  Sme radi že občanom slovenskej republiky, ktorí si uvedené zbrane mohli dovoliť, ušetríme náklady spojené s cestovaním do Londýna a nemalé starosti s vybavovaním potrebných dokumentov. :-) Fotografie z návštevy materskej predajne prinášame.


       Priaznivcom čiernych brokovníc – (rozumej military brokovníc) oznamujeme, že vďaka embargu na vývoz zbrani do krajín bývalého Sovietskeho zväzu sme dostali prednostne veľkú zásielku brokovníc s krátkou 11“ hlavňou. Veľa občanov na Slovensku bola smutná, že sme  boli vždy chápaní ako 16. republika Sovietskeho zväzu, ale vďaka tomuto ponímaniu sme boli oslovení ako prví.

Tešíme sa tomu!!!

       V súčasnosti pripravujeme ponuku, kedy našim klientom ponúkneme k pištolovej rukoväti sklopnú pažbu . Všetky dostupné modely majú v svojej špecifikácii uvedené špecifikáciu MIL-TEC , označenú AI . Kto uhádne, čo  označenie MIL_SPEC znamená dostane malý darček !!!
       S určitosťou však môžme povedať, že uvedené zbrane sa nikde inde v Európe nevyskytujú a sú absolútna špička !!!
       Na záver zopár riadkov trapovým strelcom: Prinášame ponuku prvých športových brokovníc. Musíme povedať, že v tomto sektore sa neustále zlepšujeme a zároveň náročnosť našich klientov stále stúpa.
       Úprimne povedané, sme veľmi radi, že dobiehame ostatnú Európu pretože máme brokových strelcov na svetovej úrovni a tomu musí zodpovedať aj amatérska základňa.


Zdravím Vás  všetkých v novom roku a želáme Vám veľa zdravia, veľa streleckých a poľovných úspechov!

       Blahoželanie prichádza ako vždy s oneskorením, ale o to je srdečnejšie. Poľovačka, sviatky rodina a iné pracovné povinnosti spôsobujú každý rok toto meškanie. Osobne som rád, že poľovná sezóna končí a tak si môžeme oddýchnuť a stráviť trošku času aj s rodinou. Minulý rok som od 15. januára až do júna nepoľoval a chcem dodržať toto pravidlo aj tento rok. Upokojíme rodinu, strávime s ňou viacej času a nakoniec aj poľovná zver si v čase kladenia mláďat zaslúži trošku pokoja.


       S potešením Vám môžem oznámiť, že v roku 2016 sme pripravili pre našich zákazníkov a zmluvných predajcov výnimočnú ponuku brokového streliva Clever Mirage. Je určená strelcom, ktorí vedia čo chcú, ktorí hľadajú kvalitu. Uvedenú ponuku chápeme ako poďakovanie našim zákazníkom za prejavenú dôveru.  Trh s brokovým strelivom je veľmi deformovaný a výrobcovia predávajú strelivo svojim distribútorom za ceny, ktoré sú prakticky maloobchodné. Ceny nábojov sa každoročne zvyšujú a zdôvodňujú sa zvyšovaním ceny ropy, olova, alebo plechu. Každým rokom počujeme, že sa niečo zvýšilo a kombinácia ropy olova a plechu umožňuje výrobcom vždy si nájsť správnu výhovorku. Tento rok, keď ropa klesla, stúplo zase olovo. V roku 2017 to bude asi plech na kovanie :))) !!!

       V roku 2015 sme predali veľa brokových zbraní začínajúcim strelcom a osobne som rád, ak niekto má ešte chuť, začať so strieľaním. Ešte radšej som ,ak privítame v predajni mladého človeka. Strieľanie sa stalo vo vysokom percente zábavou pre strednú generáciu. Generácia, ktorá má už trochu stabilizované výdavky a príjmy.  Ak by sme aj pri predaji nábojov dodržovali pravidlo, že obchodník musí na nich zarobiť aspoň 10 % tak by sme sa dostali s predajnou cenou nad 60 euro a viac za kartón nábojov. Z tohto dôvodu sme pripravili pre Vás nasledovnú ponuku. Dúfam že Vás poteší!

       Upozorňujeme strelcov, ktorí hľadajú akékoľvek strelivo a porovnávajú ceny navzájom, že ak nájdu strelivo, ktoré bude o 0,003 eura lacnejšie nech si ho určite kúpia.

       Naša firma totiž predáva CLEVER MIRAGE a to je len pre  tých čo vedia čo chcú!
 

Ponuka brokového streliva Clever Mirage na rok 2016
pre zmluvných predajcov a klientov Brokovnice s.r.o.
(platné od 15.01.2016)Legenda a vysvetlenie:


Pokyny k objednávke:
       Objednávky prijímame na e-mailovej adrese mirage@centrum.sk alebo brokovnice@centrum.sk .    Na základe Vašej voľby, pre ktorú alternatívu sa rozhodnete, Vám bude vystavená predfaktúra. Po zaplatení predfaktúry Vám bude poštou  a e-mailom,  zaslaná faktúra – daňový doklad.
V objednávke uvádzajte: špecifikáciu streliva, množstvo a zľavu. Okrem Vašich základných údajov uvádzajte číslo telef. a číslo zbrojného preukazu / licencie.

Termín a dodanie nábojov:
       Termín dodania nábojov je  12.- 13. týždeň (od 21.3 do 2.4.2016). Vzhľadom na skutočnosť, že sa jedná o licenčné konanie a prepravu ADR oneskorenie dodávky brokového streliva do 21 dní ( od dátumu 2.4.2016 ) nie je dôvodom na zrušenie objednávky. Náboje budú naskladnené v sídle firmy Brokovnice s.r.o. v Trenčíne. Na základe žiadosti môžu byť náboje dovezené do 100 km v množstve 20.000 ks (80 kartónov) za cenu 30 euro.
Menšie alebo väčšie množstvá alebo iný rozvoz nábojov Brokovnice s.r.o. nerealizuje.

Dodatky:
       Zmluvný predajca, alebo zákazník objednávkou a jej zaplatením vyjadruje súhlas s hore uvedenými predajnými podmienkami.

VYTLAČIŤ PONUKU BROKOVÉHO STRELIVA 2016

VYTLAČIŤ OBJEDNÁVKU BROKOVÉHO STRELIVA 2016


Veľa zdravia, šťastia a úspešných úlovkov Vám v novom roku praje celý kolektív Brokovnice.sk! V roku 2016 chystáme veľké veci a je sa na čo tešiť!

 

Ďalšie aktuality ->

Prihlásenie do systému
E-mail:
Heslo:
Nový používateľ
Oznam

Objednávky na strelivo sú už ukončené a strelivo je už naskladnené. Môžete si ho prísť vyzdvihnúť! Ak máte záujem kúpiť ďalšie náboje tak už len za MOC ceny.


Navštívte naše nové weby
www.ISSC.sk
www.fabarm.sk


Výhradný dovozca: Sabatti, RA Redolfi, Breda, Brenneke, Pretolani, Diotto, Mirage - Clever

Autorizovaný predajca: Blaser, Mauser, Steyr Mannlicher, Zeiss, Grand Power, Wolf Eyes, Steiner, Meopta, Docter

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk