Najnovšie pridané zbrane:

Sabatti Jaguar Gold
Česká zbrojovka CZ550
Sabatti Classic 92 DL
Sabatti Alpen Eagle
Sabatti ADLER
Antonio Zoli 1900 ARCO CL/CR
Antonio Zoli 1900 Bavarian LUX
Antonio Zoli CORONA SP/STD

Zdravím Vás priatelia!

       Vždy začínam s ťažkosťami, aké správne oslovenie mám zvoliť. Myslím si však, že s oslovením priatelia sa nič nepokazí. Zahrňuje totiž všetkých, ktorý majú radi strelecký šport, poľovníctvo a iné aktivity, ktoré spájajú ľudí.
       Využijem túto možnosť popriať nášmu novému prezidentovi p. Kiskovi pevné zdravie, aby dokázal odolávať svojim neprajníkom a dovolím si vysloviť nádej, že bude lepším poľovníkom ako náš doterajší prezident !
       Keď sa ma moji  priatelia pýtali , či tento rok bude organizovaný nejaký pretek, odpovedal som neisto a vyhýbavo. Málokto vie, že zorganizovanie preteku stojí nielen peniaze ale hlavne čas a toho máme všetci málo.  Len na upresnenie, hovorím o pretekoch, kde motívom organizovania preteku nie je zárobková činnosť, ale snaha o zorganizovanie hodnotnej súťaže. Ako príklad môžem uviesť priateľov Ing. Jožka Horvátha a bratov Hertlovcov, ktorí s ďaľšími priateľmi organizujú parkúrové preteky na vysokej úrovni.

PROPOZÍCIE si môžete pozrieť TU

       Vzhľadom na to, že v našej firme pracujú iba tri osoby, z ktorých dve mali dôležité študijné povinnosti a celá organizácia bola vlastne na mojich pleciach, sme sa rozhodli, že nie je v našich silách zladiť obchodnú činnosť s organizovaním pretekov a preto sme sa rozhodli podporiť  formou generálneho sponzora existujúci kvalitný pretek - Memoriál Vojtecha Vargu staršieho.

       Ako bolo zvykom aj počas iných pretekov, tak aj tento krát  Brokovnice s.r.o. – ako dovozca zbraní Sabatti venuje do preteku jednorannú guľovnicu SABATTI SKL 98 DL v hodnote 1520,- euro.

       Zlosovanie lístkov z registrácii a voľne predajných lístkov bude uskutočnené po odmenení víťazov. Srdečne Vás všetkých pozývam! Rád sa s Vami stretnem!

Obchodný oznam:
       Podľa aktualizácie stránok by ste si mohli myslieť, že sa nič nedeje, ale opak je pravdou. Množstvo zbraní na predajni a sklade nie je možné fyzicky umiestniť na web. Preto radím všetkým záujemcom o kúpe poľovnej  alebo športovej zbrane, aby sa prišli presvedčiť do predajne.
       Rozšírili sme sortiment  o poľovnú obuv značky DIOTTO a chystáme prekvapenie aj v sortimente oblečenia, ale o tom až v nasledujúcich mesiacoch.
       Predaj nábojov z druhej dodávky je už uzavretý a od 1. apríla 2014 si môžete písomnou formou objednať náboje z 3.plánovanej dodávky, ktorá bude realizovaná začiatkom júna. Pretože, aktuality nie sú vždy prečítane podrobne ,uvádzame ešte raz, že pod pojmom zmluvný odber  myslíme objednávku, ktorej záväznosť sa potvrdí zaplatením zálohy. Predaje realizované na predajni sú o 15 % drahšie.


Ešte, že sme to stihli!


       Hovorí sa , že do polovice januára si priatelia ešte môžu zaželať všetko dobré do nového roku. Vo výnimočných prípadoch až do konca januára.

       Keď som písal tieto riadky, tak končil 28.január 2014 a tak mi dovoľte s veľkým oneskorením Vám zaželať to najhlavnejšie čo máme:  Veľa zdravia Vám a Vašim rodinám! Je to stručné, krátke, výstižné a úprimné .
       Dúfam, že nám prepáčite veľké meškanie a dvojmesačný útlm na stránke, ale v pozadí tohto útlmu bola intenzívna práca, ktorá prinesie svoje ovocie v roku 2014.
       Denná návštevnosť nášho serveru ukazuje, že máme stále viac priaznivcov. Nenechajte sa preto presvedčiť oneskoreným upgrade stránky a píšte alebo volajte. Máme na sklade v súčasnosti podľa inventúry viac ako 160 zbraní na šport a lov. Okrem toho dorazila zásielka zbraní od firmy A. ZOLI a SABATTI s takmer kompletným sortimentom na lov a šport.
       Veľa zbraní bude ponúknutých v uvádzacích cenách, ktoré sa nebudú viac opakovať !
       Pre strelcov IPSC sme pripravili novinku – poloautomatickú brokovnicu BREDA ECHO T9 Tactical s polymérovou pažbou a predlžovacím zásobníkom, ktorý umožňuje  zbraň nabiť 11 brokovými nábojmi !!!       V sortimente použitých zbraní sú k dispozícii brokové športové kozlice a v sortimente krátkych zbraní 6-8 ročné revolvery HOLEK 820 v kal 38 špeciál, ktoré sú väčšinou nestrieľané, iba nosené. Cena týchto zbraní je na úrovni slepých zbraní 90 euro s DPH.       Všetkým športovým strelcom a priaznivcom nábojov CLEVER  MIRAGE oznamujeme , že druhý plánovaný dovoz dorazí na Slovensku 2. týždeň v marci. Do 10 februára prijímame ešte objednávky na bokové strelivo v nasledovných cenách :

CLEVER MIRAGE Competition 7,5 – 9,5 24 g                    44 euro
CLEVER MIRAGE Grand Italia 7,5 – 9,5 24 g                      53euro
CLEVER MIRAGE Pro Extra 7,5 – 9,5 24 g                         56 euro

       Pre záujemcov o strelivo 28 g oznamujeme , že strelivo je drahšie oproti strelivu 24 g o 4 euro na kartón.  Brokové strelivo bez objednávky v maloobchodnom predaji  je drahšie o 3-4 euro / kartón.
Využite prosím možnosť objednať si strelivo dopredu a získať tak kvalitné strelivo CLEVER za výhodné ceny.

S pozdravom dokdok
 

Ďalšie aktuality ->

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk