Najnovšie pridané zbrane:

Beretta S 680 Skeet (80B)
Rizzini Premier Trap
Beretta DT 10 Trident M.S. (47B)
Beretta S 680 Trap (70B)
Beretta 682 Sporting (85B)
Beretta 682X Trap (66B)
Marocchi Mod.03 Trap
Beretta S 680 Trap (74B)
Beretta 682 Trap (67B)

 


 

Gratulujeme Hanke Pribilincovej k prvému miestu v Oravskej lige!


Oslávme to spolu !!!

 

       Spoločnosť  Brokovnice s.r.o. oslávi dňa 22.9.2016 svoje piate výročie činnosti. Dlho sme rozmýšľali ako oslávime našich prvých 5 rokov činnosti a nad spôsobom, ako by sme odmenili našich verných zákazníkov. Využili sme kontakty s našimi obchodnými partnermi, s ktorými sme pripravili 5 rôznych akcii, ktoré ponúknu 5 produktov ako symbol našej päťročnej činnosti.

       Pripravili sme 5 rôznych akcií na zbrane BREDA B4, MAROCCHI, SABATTI a ďalšie o ktorých ešte nechceme písať !

       Predstavíme Vám dnes úplnú novinku – poloautomatické guľovnice BREDA B4 na báze AR-15, výrobcom je spoločnosť C.D. Europe S.r.l. ,ktorá je vlastníkom značky BREDA.


BREDA  B4 - C
BREDA  B4 - ABREDA  B4 - SE       Presný popis zbraní prinášame TU. V stručnosti môžeme povedať, že  BREDA–B4 je vybavená hlavňami bull barrel Lothar Walther o dĺžke  12“, 14,5“ a 20“.  Ako základ pre telo  zbrane boli použité kované a tvrdené  výkovky z ERGALU (7075 T6) nemeckej produkcie BLANKS.

        Operačný systém zbrane je založený na báze gas block , ktorý je autocentrujúci pre hlaveň Free-Float. Je patentovaný firmou Breda. Plastové doplnky sú značky Magpull a kruhové predbažbia sú americkej produkcie Midwest Industries. Celá konštrukcia zbrane sa drží ortodoxne Stonerovej konštrukcie, čo umožňuje vybaviť si zbraň ďaľšími doplnkami v rámci aftermarketu.

       Záverom môžeme povedať, že zbrane sú  zladené už v základných verziách, ktorá vyhovie väčšine strelcov. Pre fajnšmekrov zostáva stále možnosť doplniť si zbraň ďaľšími doplnkami.

       Zbraň je dodávané v plastovom kufríku ABS  ( výr. Negrini ) s miestom aj na optiku.

V rámci nášho výročia prinášame cenník zbraní BREDA B4:


       V rámci pripravovaného projektu sme pre našich zákazníkov pripravili AKCIU, kde sú ceny zbraní výrazne znížené !

       Ak by sa niektorým strelcom zdalo, že základná cena zbrane je privysoká, doporučujeme zakúpiť si klony AR 15 od iných výrobcov, ktoré sa pohybujú už na úrovni 1.500 euro, ale nie sú vybavené kvalitnými doplnkami ako BREDA B4.  Po čase zistia, že upgrade týchto klonov s poštovným a clom môže prevýšiť cenu zbrane.

       Zároveň využívame túto skutočnosť a chceme osloviť 2-3 strelcov IPSC, ktorým chceme ponúknuť zbrane BREDA B4  v lepšej ako akciovej cene a požiadať ich o spoluprácu.

       Neváhajte nás kontaktovať mailom ,napíšte niečo o Vašich športových úspechoch a následné budete oslovení !!!


       Ďalšou novinkou sú brokové kozlice MAROCCHI FIRST, výrobca CD EUROPE s.r.l. Línia brokových kozlíc FIRST má baskulu  vyrobenú z ergalovej zliatiny, čo dáva kozlici ľahkosť a pri dĺžke hlavní 71 cm váhu 2,85 kg.  Sú dodávané v modeloch FIRST, FIRST DE LUXE a FIRST DL14. . Sú vybavené ejektormi a dodotovaný výmennými čokmi.

       Baskula modelov DE LUXE a DL14 je vybavená strojovou rytinou s poľovníckym motívom. Pažba a predpažbie je vyrobené z klasického a štandartného orechu.

MAROCCHI FIRSTMAROCCHI FIRST DE LUXE


MAROCCHI FIRST DL14

 

Cenník zbrani MAROCCHI FIRST:


       Ako záverečné zhodnotenie brokových kozlíc MAROCCHI FIRST môžeme povedať, že sú vyrobené precízne, na území Talianska ( žiadna produkcia made in Turkey ) a že dokonale vypĺňajú medzeru na slovenskom trhu. Sú určené na poľovné účely, ale kvalitné materiály umožňujú občasné amatérske použitie na strelnici.

 

Ďalšie aktuality ->

Prihlásenie do systému
E-mail:
Heslo:
Nový používateľ
Oznam

OZNAM:
29.8.2016 a aj 1.9.2016 máme otvorené!
bližšie info na tel. č. 0911 222 944

19.08.
pridané 4 nové zbrane

15.08.
pridaných 5 nových zbraní


Navštívte naše nové weby
www.ISSC.sk
www.fabarm.sk


Výhradný dovozca: Sabatti, RA Redolfi, Breda, Brenneke, Pretolani, Diotto, Mirage - Clever

Autorizovaný predajca: Blaser, Mauser, Steyr Mannlicher, Zeiss, Grand Power, Wolf Eyes, Steiner, Meopta, Docter

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk