Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom a podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva. Pokračovaním na stránku potvrdzujem, že som držiteľom zbrojnej licencie alebo zbrojného preukazu.
 

Najnovšie pridané zbrane

 

Opakovacia guľovnica FRANCHI  HORIZON  ANNIVERSARIO
v kal .308W a 30-06 Spring

Taliansky výrobca zbraní FRANCHI zo skupiny Beretta  oslávil 150 rokov svojej aktivity prvým modelom opakovacej guľovnice v kal. 308 W a 30-06 Spring. Prinášame Vám prvé  fotografie  zbrane  a jej technické parametre.

Zbraň svojou cenou  sa zaradila medzi najlacnejšie zbrane na trhu. Taliansky expert na zbrane ju výstižne nazval  „bohatá a krásna medzi chudobnými“

Model  Anniversario je dostupný iba v dvoch kalibroch 308 W a 30-06 Spring. Okrem toho v základnej verzii sa nachádzajú  kalibre 243 W, 270 W a 300 WM.

Záver vyrobený z plného materiálu má tri uzamykacie ozuby a na jeho otvorenie je potrebná  rotácia iba 60 stupňov. Atraktivitu záveru a zbrane zvýrazňuje špirálová úprava záveru.

Spúšť je charakterizovaná ako priama a hlavne regulovateľná s možnosťou nastavenia odporu medzi 800 – 1900 g.

Poistka zbrane je dvojpolohová s možnosťou manipulovať so záverom pri zaistenej zbrani. Náboje sú uložené v nábojov schránke s kapacitou 4 ks.

Hlaveň je z chróm-molybdénovej ocele, kovaná za studena. Dľžka hlavne je 520 mm a pre kaliber 300 WM 620 mm. Je vybavená na konci pol palcovým závitom. Stúpanie je 1:10“ pre kaliber 243W a 270 W, pre ostatné kalibre 1:11“. Samozrejmosťou sa považuje plávajúca hlaveň, ktorá sa podieľa na deklarovanej presnosti do jedného MOA.

Spracovanie pažby vychádza z dobre preštudovaného ergonomického modelu a je  s rybinou charakteristickou a vlastnou Franchi. Drevenná pažba je v úprave podobnej typu x-wood, čo umožňuje jej nasadenie do najťažších podmienok. Odolné voči oderu a vlhkosti s krásou dreva !
Bodka pažby je gelová  Tsa-Adv (Twin Shock Absorber Advanced ) v troch hrúbkach 14,22 a 32 mm.
Zbraň je dodávaná s hrúbkou bodky 22 mm. Tento typ bodky dokáže eliminovať až 50 % spätného rázu. Pažba zbrane je vyrobená u základného modelu z polyméru vystuženého sklennými vláknami.

Celková váha zbrane je 2.990 g u základného modelu a 2.950 g u modelu AnniversarioCena zbrane je : 930,-  euro s DPH
Výhradný importér : Brokovnice s.r.o. ,Štefánikova 62, Trenčín , tel.: 0911 222 944

 

Prinášame vám novinku! Zameriavač s nočným videním od firmy PARDTaktické brokovnice FABARM na sklade!!!

 

Prinášame vám cenník novo naskladnených zbraní Fabarm!
 
Model zbrane MOC s DPH ITA MOC s DPH SK 2019
MARTIAL  PISTOLA  kal.12, 5 nábojov, 11 palcov 1023€ 997€
SDASS  TACTICAL kal.12, 20palcov MULTI 1009€ 986€
S.A.T. 8 pro TELESCOPIC kal.12, 20 palcov MULTI, brzda 1647€ 1597€
P.S.S.10 PRACTICAL kal.12, 24 palcov, brzda 1877€ 1790€
P.S.S.10 LR kal.12, 25 palcov, čoky 1741€ 1690€
STF 12 SHORT 11“ INITIAL 1123€ 1987€
STF 12 SHORT 11“ 1410€ 1287€
STF 12 COMPACT 11“  INITIAL 1248€ 1198€
STF 12 COMPACT 11“ 1503€ 1487€

Celý cenník vo verzii PDF nájdete TU:
Fabarm STF 12 Professional

       Vážení priatelia strelci , poľovníci a milovníci zbraní!

 

       V minulosti som raz  týždenne pridával aktuality na stránku. Dnes musím smutne skonštatovať, že nestíhame a stránka má tendenciu upadať.

       Nestíhame, pre nedostatok času a hlavne pre fakt, že naši vládnuci politici a úradníci nás nezmyselnými povinnosťami zamestnávajú stále viac a viac. Údajne plnia príkazy Európskej únie.
       Mám šťastie , žijem a pracujem v dvoch členských štátoch EÚ a vidím dva kompletne odlišné prístupy k uplatňovaniu pravidiel a smerníc  EÚ v Taliansku a na Slovensku.
V Taliansku pri uplatňovaní ešte prevláda zdraví rozum a čiastočne  aj postoj Talianov, ktorý sa dá vyjadriť slovami: ...... no hádam toto až tak prísne nemusíme.........
Na Slovensku je to podstatne rozdielne a riadi sa to presne podľa doporučení EÚ, ktoré ešte naši  „usilovní a apolitický“ úradníci ešte vylepšujú.
       A tak výsledkom  sú najprísnejšie pravidlá a sme európskejší od zvyšku Európy ... smutné, ale nečudujme sa im, na najvyšších postoch úradníci trvajú len do ďalších volieb.....

Určite Vás napadlo, prečo Vám toto píšem, koho to vlastne zaujíma?

       Musím Vám povedať, že to musí zaujímať hlavné Vás priatelia. S potešením Vám oznamujem, že pri vstupe  do našej predajne  sa hrdíme ako predajňa s faktom, že  Vás :

1. Obslúžia pracovníci, ktorí boli skontrolovaní pracovnou zdravotnou službou a konečne vedia že sú zdraví

2. Pracovné miesta ( administratívno- obchodná činnosť ) boli posúdené z hľadiska rizika,

3. že v predajni, ktorá má cca 80 m2 a jeden vstup nájdete plánik kadiaľ máte v prípade požiaru utekať,

4. že spoločnosť ochraňuje Vaše osobné údaje napriek faktu, že mu to z povinnosti ukladá iný zákon,

5. že naši pracovníci boli školení bezpečnostným technikom, ktorí nemá ani poňatia o strelnej zbrani a munícii , hoci naši pracovníci sú držitelia ZP na výkon povolania

6. Hrdíme sa faktom, že sme spojazdnili e-kasu a už nebude možné robiť daňové podvody.

7. a množstvo ďalších nezmyslov, ktoré musíme plniť a hlavne platiť

       Stále neviete, prečo to píšem? Nuž preto, som to písal, že tieto skutočnosti by mali poznať všetci koneční klienti predajní. Každá z týchto skutočností sa musela zaplatiť, platí určité obdobie a po tom to období sa platí renovácia a upgrade.
EÚ týmto pádom umožnila v štátoch vytvoriť armádu parazitov a pseudo odborníkov na všetko, od zdravotného stavu až po bezpečnosť pri práci. Dostali sme sa do stavu absolútnej národnej hlúposti, lebo ak Vám niekto musí nakresliť, kadiaľ máte utekať z miestnosti, ktorá ma iba jeden vchod ......
Alebo ak niekto napíše, že administratívna pracovná činnosť spojená s predajom tovaru má iba nízku rizikovosť je objav porovnateľný s objavom Ameriky .....
A keď bezpečnostný technik vysvetľuje držiteľovi  ZP, že pri dočahovaní tovaru z rebríka  ( 3 stupienky) by mohol spadnúť...... za túto skutočnosť som osobne školiteľovi poďakoval.
Ja napríklad som to „ skutočne nevedel „!

       A tak sa  dostávame skutočne k jadru veci. Keď sme pred 5-timi rokmi prvý krát doniesli takticko- športové brokovnice FABARM, tak sme v úvode predaj , chceli uľahčiť predaj a doporučované ceny od talianskeho výrobcu sme  výrazne upravili smerom dole, aby zbrane boli dostupné našim klientom. Tento fakt si určite nikto nevšimol a asi ho ani nikto neocenil.

       Po 5-tich rokoch však musíme priznať, že vzhľadom na skutočnosti, že spoločnosť musí plniť pri svojej činnosti všetky požiadavky štátu a musí ich platiť (napríklad e-kasa ako posledný akt stál spoločnosť 700 euro  len prístrojové vybavenie a min. 30 hodín pracovného času, lebo systém nefungoval) musíme oznámiť skutočnosť, že budeme   uplatňovať doporučované  cenníky  výrobcu. Nakoniec sme ich aj tak „ málinko“ znížili.
       Nezazlievajte nám to ! Čo vyberieme trošku peňazí naviac pri tomto cenníku, odvedieme všetky pod rôznymi zámienkami, fígľami štátnej moci do štátnej pokladne .  ( smajlíky )

Dôležité odkazy :
A, ak by sa Vám FABARM  zdal drahý, nekupujte ho, kúpte tureckú brokovnicu, adresu Vám poskytneme v predajni
B, FABARM medzi takticko- obrannými a športovými brokovnicami je niečo podobné ako BLASER medzi guľovnicami, tento fakt zvážte pri kúpe zbrane a nediskutujte o ňom.

Želám Vám pekný víkend a veľa zdaru v poľovnej sezóne 2019!

Vážení priatelia, strelci a poľovníci prinášame vám novú akciu!


Dovoz zbraní značky Fabarm je potvrdený na posledný týždeň v máji. Pri dopytoch prosím našich zákaznikov, aby uvádzali v emaili svoje telefónne číslo. Údaje o zbrani či je nová alebo bola strielaná budú texte uvedené!!!


Zdravíme všetkých strelcov aj poľovníkov!

Dávame do pozornosti mimoriadnu akciu!Vážení priatelia, strelci a poľovníci!

Dávame do pozornosti novú ponuku nábojov Nobel Sport Italia!

 

Ďalšie aktuality ->

Oznam

15.09. Opakovacia guľovnica FRANCHI HORIZON ANNIVERSARIO

05.09. AKCIA
Franchi Horizon Anniversary
(Kaliber 308 winchester 30-06) + digitálne zariadenie PARD = 930€ + 729€ = pôvodne 1659€ a teraz 1399€!!!

04.09. prinášame vám zameriavač s nočným videním od firmy PARD

05.08. Pridaný cenník pre celú kolekciu nových Fabarm zbraní

29.07. Máme naskladnené nové FABARM zbrane!


Navštívte naše nové weby
www.ISSC.sk
www.fabarm.sk


Výhradný dovozca: Sabatti, RA Redolfi, Breda, Brenneke, Pretolani, Diotto, Mirage - Clever

Autorizovaný predajca: Blaser, Mauser, Steyr Mannlicher, Zeiss, Grand Power, Wolf Eyes, Steiner, Meopta, Docter, Garmin, Hillman

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk