Najnovšie pridané zbrane:

Bajkal IŽ 18
Beretta Broková dvojka 471
Beretta 680
Beretta X-Plor Unico
Bernardelli Mega
Fabarm Fabarm
Fabarm H.3.3
Franchi 3000
Franchi Barage Trap
Franchi Limited Edicion
Iris Iris
Zanoletti P.
Renato Gamba SL 88

 

Gratulujeme!


      Slovenský reprezentant Erik Varga sa stal majstrom sveta v trape. Člen Strediska štátnej športovej reprezentácie MV SR triumfoval v stredajších pretekoch na 51. svetovom šampionáte v streľbe zo všetkých zbraní v španielskej Granade a na MS tak získal zlatú medailu.

       Celé finále si môžete pozrieť vo videu tu:


 

       Spoločnosť Brokovnice s.r.o je od 16.6.2014 oficiálnym a výhradným dovozcom zbraní značiek SABATTI.

       Upozorňujeme klientov a obchodných partnerom, že na zbrane zakúpené od našej spoločnosti poskytujeme bezplatný pozáručný servis a technickú podporu.


Májové aktuality!

       Iba málokto si môže dovoliť priniesť v júni májové aktuality. My to tak robíme :))))

       Podľa odozvy našich čitateľov naša stránka zarastá trávou, ale naozaj sme nestíhali, dnes tú trávu trošku pokosíme!
       Od Memoriálu V. Vargu st., ktorí sme sponzorovali ubehlo viac ako mesiac a tak s týmto oneskorením prinášame aspoň teraz správy o úspešnom priebehu pretekov. Ako je  v našej činnosti zvykom aj v tomto preteku bola odovzdaná zbraň  -  jednoranná guľovnica SABATTI SKL 98 DL
       Musím povedať, že vylosovanie tomboly bolo veľkým prekvapením ale aj sklamaním pre zúčastnenú streleckú verejnosť, pretože tak ako v minulom ročníku,aj tento rok bol vylosovaný Ladislav SZALOCI !
       Úprimne povedané, že ak by som bol strelec a nie spoluorganizátor súťaže, tak by som mal veľké podozrenie, že takáto náhoda sa nemôže opakovať. Musím však povedať, že Lacko Szaloci si každý rok okrem lístka do tomboly za registráciu, prikúpil ďalšie lístky a tým si svoju pravdepodobnosť viacnásobne zvýšil.
       Kto je dobrý v matematike tak si vie vyrátať, že pri 80 pretekároch, ak každý dostane lístok je pravdepodobnosť 1:80. Ak si ich prikúpi 10 ks jeho pravdepodobnosť stúpne 11:90 !
Nám neostáva len zablahoželať šťastnému výhercovi a odkazujeme mu že na budúci rok má zákaz  sa zúčastniť tomboly !


       Nebudeme sa rozpisovať, kto zvíťazil v preteku, všetky výsledky nájdete vo výsledkovej listine.
Gratulujeme víťazom a tešíme sa na ďalší rok a spoluprácu s priateľmi Vargovcami!OBCHODNÉ OZNAMY:

       Predpokladali sme, že tento rok prekonáme magickú hranicu 800.000 nábojov na sezónu, ale musíme skonštatovať, že slovenský trh je zaplavený množstvom lacnejších nábojov a tak nastáva na Slovensku výrazná kryštalizácia a náboje Clever- Mirage budú všade rezervované iba pre výkonných strelcov, ktorí vedia, prečo ich  strieľajú.
       Podobná situácia je  so strelivom BRENNEKE, ktoré  je určené pre tých, ....... ktorým stačí jedna rana !
Clever – Mirage je určené pre majstrov a pre tých, čo chcú triafať! 
       Komu stačí pri streľbe zvukový efekt, môže strieľať ostatné značky! Pukajú všetky!  :) :) :)

Objednávky prijímame do 30.6.2014


       Dovolíme si Vás upozorniť, že  v krátkom čase dovezieme slugové brokovnice Griffon SVK, ktoré sú prednostne určené so svojou krátkou hlavňou na použitie do pohonu pri spoločných poľovačkách na diviaky. Vyznačujú sa naťahovaním bicieho mechanizmu na chrbáte baskuly, čo je podľa nášho názoru  výrazný pokrok v bezpečnosti pri spoločných poľovačkách. Uvedený mechanizmus sa naťahuje až tesne pred výstrelom a je taktiež aj ľahko vybíjateľný

       V prípade, že by mal záujem o praktické predvedenie na poľovačke, dokážeme na spoločnú poľovačku bezplatne zapožičať 4 ks zbraní, spolu so strelivom BRENNEKE. Informujte sa na brokovnice@centrum.sk!

       Na záver by sme Vás chceli informovať, že kamenná predajňa je  otvorená 4 dni v týždni s pravidelným časom od utorka do piatku. Ostatné dni len po dohode e-mailom.
Vedením kamennej predajne je poverený Ing. Lukáš Janeček, ktorého srdečne vítam medzi nami a želám mu veľa úspechov v práci. Časopis Lovu Zdar prinesie tento mesiac jeho odbornú recenziu na tému Guľový dvoják alebo kozlicu?   
Telefonický kontakt 0911 222 944 .

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

S pozdravom dokdok

Ďalšie aktuality ->

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk