MAROCCHI


       Predstavujeme Vám líniu brokových kozlíc MAROCCHI  FIRST, ktoré sú dodávané v troch modeloch: FIRST, FIRST DE LUXE a FIRST DL14. Jednotlivé modely sa líšia od seba stupňom strojovej rytiny na striebornej baskule.

Baskula je vyrobená zo zliatiny Ergal, je upravená do matného chrómového lesku. Ergalová baskula zabezpečuje, že, zbraň pri dĺžke hlavni 71 cm neprevyšuje 2,9 kg. Špeciálne spracovanie ergalu zabezpečuje jeho húževnatosť a odolnosť.

Hlavne sú vyrobené z kvalitnej francúzskej ocele a sú vnútorne pochromované. Hlavňový zväzok sa zamyká do baskule dvomi postrannými čapmi a spodným hákom. Hlavne sú vybavené sadou vymeniteľných čokov. Nábojová komora je 76 mm.

Spúšťový mechanizmus je jednospúšťový s voličom poradia výstrelov. Spúšť je pozlatená. Poistka zbrane je manuálna.

Pažba a predpažbie  je vyrobené z európskeho orecha. Dizajn pažby vychádza z dielne firmy Marocchi a je vyrábaný  renomovanou talianskou firmou Minelli.  Pažba umožňuje komfortné a pevné zasadenie zbrane do ramena. Pažbenie je upravené do matného lesku.

       Ako záverečné zhodnotenie brokových kozlíc MAROCCHI FIRST môžeme povedať, že sú vyrobené precízne, na území Talianska ( žiadna produkcia Made in Turkey ) a že dokonale vypĺňajú medzeru na slovenskom trhu. Sú určené na poľovné účely, ale kvalitné materiály umožňujú aj občasné amatérske použitie na strelnici .

       Na Slovensku ešte ani raz nebola na trhu zbraň za uvedenú cenu, ktorá mala ejektory, jednospúšť, komoru 76 mm, selektor, sadu čokov a skúšku na vysokotlaké strelicvo!Marocchi FIRST
Marocchi FIRST DE LUXE
Marocchi FIRST DL14PDF katalóg Marocchi
Cenník zbrani MAROCCHI FIRST:

Oznam

5.12.2018.

Dovoz zbraní BERETTA na predajni, nové modely

3.12.2018 Oznamujeme dovoz zbraní na predajňu. Snažíme sa čím skôr popridávať zbrane na stránku.

25.06.
prišla veľká zásielka zbraní na predajňu a postupne ich budeme pridávať na web

13.06
pridané mäsiarske nože Victorinox

12.06.
pridaná nová zbraň od Franchi

07.06.
pridaná nová zbraň od Merkelu

06.06.
mimoriadna akcia Blaser R8 s montážou


Navštívte naše nové weby
www.ISSC.sk
www.fabarm.sk


Výhradný dovozca: Sabatti, RA Redolfi, Breda, Brenneke, Pretolani, Diotto, Mirage - Clever

Autorizovaný predajca: Blaser, Mauser, Steyr Mannlicher, Zeiss, Grand Power, Wolf Eyes, Steiner, Meopta, Docter, Garmin, Hillman

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk